24. 3. 2020

TOP aplikace na mobil

Od devene


1. Ecosia
Všichni bychom se měli starat o naši planetu, a s tím nám může pomoct právě tato aplikace. Stáhnutím této aplikace máte umožněno vyhledávat stejně, jako jste byli zvyklí, jen v tom rozdílu, že za 45 vyhledávání společnost zasadí jeden strom. Dokážete si představit, kolik vyhledávání za den uděláte? Myslím, že 45 nebude žádný problém! Udělejte tak vaši normální činnost užitečnou a prospěšnou.telefon, Apple, práce
2. ClearScanner
Potřebujete něco naskenovat, jenže nemáte scanner? Žádný problém! Tahle appka to za vás vyřeší. Stačí vyfotit, oříznout, a naskenovaný dokument je na světě! Ideální je, že ho můžete sdílet, uložit si ho na disk, a pak s ním dělat, co zrovna potřebujete, odkudkoliv. I přes to, že se vám zdá, že půjde vyfocený dokument z vašeho telefonu špatně přečíst, nemějte obavy, tento program je perfektní.
3. Interval Timer
Jestliže fandíte cvičení, doporučuji tuto aplikaci pro své vlastní tréninky. Nastavíte si zde čas, po který budete cvičit a čas, do kdy budete mít pauzu. Nemusíte se dívat na časovač, kolik vám ještě zbývá, aplikace vám to jednoduše oznámí pípnutím a změnou barvy na displeji.
4. Shazam
V rádiu hrají písničku, která se vám líbila, ale nemůžete přijít na to, jak se jmenuje? Otevřete tuto aplikaci, klikněte na tlačítko S, které vám v krátké době ukáže, o jakou píseň se jedná. Můžete se tak ušetřit mučení, kdy se snažíte bez úspěchu přijít na to, jak by se píseň mohla jmenovat.
5. Recipe Puppy
Pokud se vám někdy stává, že vám zbyde jídlo, se kterým nevíte co, věřte, že tato aplikace možnost najde. Stačí zadat, jaké potraviny nevíte, jak zpracovat, a aplikace vám ukáže recepty, jak tyto zbytky spotřebovat v chutné jídlo.
6. Kupi.cz
Kdybyste někdy potřebovali zjistit nejlevnější cenu zboží, které se chystáte koupit, zadejte ho do Kupi, a ono vám ukáže, do jakého supermarketu zamířit, aby vaše koupě byla co nejvýhodnější.aplikace, mobil, iPhone
7. IDOS
Narychlo chcete někam jet, ale nemáte u sebe jízdní řády? Zkuste zadat odkud-kam, a IDOS už vám ukáže, v kolik a přes jaké stanice vám spoj jede.
8. Stocard
Spoustu zákaznických kartiček, které se vám už ani nevejdou do peněženky. Stocard je řešení! Můžete si zde nahrát všechny karty, a pomocí telefonu pak u pokladny naskenovat kód.