27. 1. 2020

Hračky s motivem mašinky Tomáše

Od devene

Nejednoho klučinu, milovníka vlaků, potěší krásné a zábavné hračky s motivy mašinka Tomáš, se kterými se dá zažít spoustu zábavy.
Udělejte ra do ost dětem, kteří si oblíbili tuto animovanou pohádku a pořiďte jim třeba stavebnici Mega blocks nebo karty. Pro zapálené milovníky této známé lokomotivy toho je v nabídce ovšem ještě mnohem více.deskové hry
Čištění zoubků bude větší zábava
Některé děti mají problém s čištěním zoubků – nebaví je, nenechají si je vyčistit a tato nezbytná aktivita se tak stává stresující. Co takhle čištění zoubků udělat vašim dětem zábavnější? Tato činnost už pro ně nebude tak nepříjemná, pokud jim pořídíte zubní kartáčky na motivy této animované pohádky. Zubní kartáček také může být doplněn časovačem pro dokonalé a dostatečně dlouhé čištění dětského chrupu. Tímto kartáčkem zkrátka žádný milovník oblíbené kreslené lokomotivy nepohrdne. Protože čištění zoubků pod dohledem mašinky Tomáš je hned zábavnější. A na kartáček nesmí chybět ani kelímek ve stejném designu.
Sladké sny v pěkném a pohodlném pyžamu
A po večerním vyčištění zoubků rychle pěkně do pyžámka. A do kterého jiného než do toho s motivy právě této lokomotivy. V pohodlném pyžámku s oblíbeným hrdinou se hned bude lépe usínat. Sny může zpříjemnit ještě třeba měkounký polštářek jak jinak než ve stejném motivu jako pyžámko.hra Monopoly
Jak rozzářit propršený den
Venku prší, že by ani psa nevyhnal a vy doma máte malého klučinu, který se nudí? Zabavit se může třeba vodovkami, pastelkami a omalovánkami na motivy mašinky Tomáš nebo některou z kreativních sad ve stejném designu.
Nuda při cestování autem? Už nehrozí
Pokud váš malý klučina nemá příliš v lásce cestování autem, můžete mu jízdu zpříjemnit některým z doplňků – pořídit tak můžete třeba stínítka do auta, pohodlný polštářek nebo sluchátka.
Pokud váš chlapeček má rád vlaky a vše s tím spojené, hračkami a doplňky s tématem mašinky Tomáš mu určitě uděláte radost.