7. 2. 2022

Ty nejlepší modely aut pro vášnivé sběratele či jejich příznivce.

Od devene

Hledáte kvalitní modely aut? Jste jejich vášnivý sběratel? Tak to jste tady správně. U nás najdete široký výběr těchto malých autíček jakýchkoli velikostí či typů. Přestože dodáváme modely spousty výrobců, snažíme se náš sortiment neustále rozšiřovat a obohacovat novými výrobci, dodavateli i modely. Naše modely jsou precizní výroby s vysoce detailním zpracováním a jsou téměř přesnou zdrobnělinou aut skutečných.

model_veteran

Co u nás naleznete?
Najdete zde modely klasických aut, které běžně potkáváte na ulici, ale také značky světoznámých výrobců. Jsou zde i například motocykly, pokud preferujete něco, co vás pořádně provětrá a potřebujete se při Vaší jízdě nadýchat čerstvého vzduchu. Na výběr bude od skútrů, až po veteránské kousky pořádných motocyklů. Modely záchranných a bezpečnostních složek jsou u nás samozřejmostí, bez těch bychom se přece neobešli. Pro naše příznivce zemědělství máme také modely kombajnů, traktorů a podobného příslušenství. Nebudou chybět ani modely vlaků, lokomotiv, kolejišť, či dokonce náklaďáků, tahačů a jejich návěsů. Pokud vaše vymodelovaná garáž potřebuje ochranu, nezoufejte, u nás najdete jak tanky a obrněnou techniku, tak i sběratelské figurky nebojácných vojáků.

model_mercedes

Novinky
Na naší prodejně jsou nyní nově dostupné velmi pěkně povedené modely.
Mezi ně patří například: CMR 1:18, Porsche 917K, Tatra 613-3 Policie (pouze 2 kusy) a mnoho dalších. Postupně je budeme dodávat i na náš e-shop.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na naši e-mailovou adresu, či telefonní číslo. Případně navštivte naši kamennou prodejnu v centru Prahy.
Pro více informací či obrázků přejděte na naši webovou stránku, můžete si je zde rovnou i zakoupit.
Neváhejte k nám zavítat. Hezký den vám přeje macmodel.cz.

Zatím nejste příznivce malých autíček, ale chtěli byste být, protože vás nějaká auta zaujala? Níže se můžete porozhlédnout, jak precizně detailní a realistická jsou tato mini autíčka.