11. 2. 2022

Šik fitness oblečení

Od devene

Důvodů ke cvičení může být hned několik. Každá žena chce nejen při cvičení vypadat dobře a také se dobře cítit. Ale pohodlí při cvičení je velice důležité. Pohodlné a komfortní oblečení Vám udělá ze cvičení ještě větší radost a při pohybu se budete cítit volně a komfortně. A co je důležitější při cvičení, než mít z něj dobrý pocit. Pak se budete ke cvičení a do fitka velice rádi vracet.

jóga

Na trhu se v posledních letech objevilo vysoce kvalitní fitness oblečení. Již do fitka nemusíte chodit v teplákách a vytahaném tričku nebo tílku. Můžete si vybrat ze široké škály krásně barevných triček, tílek, legínů nebo kraťas. I při cvičení můžete vypadat krásně a in. Oblečení do fitka vybírejte podle toho, jaký druh cvičení jste si vybrali. Pokud budete cvičit jógu nebo pilates, bude vhodné volnější oblečení, aby Vás nijak neomazovalo v pohybu a abyste se cítil volně. Pro rychlejší sporty jako je třeba jumping nebo aerobik jsou vhodné přiléhavé elastické materiály. Při rychlém pohybu není žádoucí, aby Vám oblečení na těle plápolalo a zavazelo.

žena

Mělo by tvořit Vaši druhou kůži. Ovšem příliš těsné tričko, Vám na komfortu nepřidá a nebudete se v něm cítit dobře. Pokud jdete navštívit posilovnu, pak oblečení volte s ohledem na účel cvičení. Pokud budete cvičit např. na rotopedu, pak je lepší si vzít legíny nebo kraťasy, aby se Vám nohavice tepláků nezamotaly do rotopedu. Velký výběr z krásně barevných legín na cvičení https://www.disstyle.cz/fitness-leginy naleznete na našem webu. Oblečení vybírejte tak aby materiál byl prodyšný a vzdušný. Oděv by měl plnit funkci udržení svalů v teple, ale zároveň odvádět pot. Přece jen ve fitku se budete potit pořádně a oblečení, které bude dobře odvádět pot, jistojistě oceníte. Pro absorpci potu je také dobré vzít si na sebe doplňky v podobě potítek na ruce, čelenku do vlasů a hlavně si nezapomeňte vzít ručník.