27. 12. 2022

Skvělá hypotéka

Od devene

Vždycky jsem chtěla bydlet ve velkém domě na vesnici. A vždycky jsem chtěla bydlet na vesnici hlavně z toho důvodu, že bych tam taky chtěla mít nějaká zvířata a taky bych chtěla mít bazén anebo zahradní nábytek. Protože já osobně jsem zvyklá na to, že když máme velký dům, tak taky máme opravdu plno zvířat. A opravdu jsem si nedokázala představit život, že bych třeba neměla na zahradě slepice. Protože jak všichni víme, dnešní doba je taková, že všechno je opravdu velice drahé, a to i vajíčka. Taky všichni víme, že domácí vajíčka jsou velice důležitá a taky výživná, ale zároveň taky opravdu hodně drahá.

Toužím po velkém domě.

Takže jsem si řekla, že když budu bydlet na vesnici, tak třeba deset slepiček u mě doma bude opravdu výhodné. Navíc já a můj přítel a taky moje děti máme všichni moc rádi vajíčka. Nedokážu si představit týden, že by se třeba neudělala míchaná vajíčka nebo neuvařila vajíčka natvrdo. A protože jsem si taky s přítelem řekla, že když si vezmeme stoprocentní hypotéku, že si potom pořídíme náš vysněný dům a taky velkou zahradu a kurník. 100% hypotéka se samozřejmě vyplatí, nejsou tam žádné skryté poplatky a věřím, že mnoho lidem by se tato hypotéka líbila.

Peníze jsou důležité.

A řekněte mi sami. Je opravdu lepší mít hypotéku, kdy potom dům bude váš anebo potom platit někomu nájem, když potom ten byt anebo to nebude váš nikdy? Řekla jsem si, že samozřejmě lepší mít stoprocentní hypotéku, aby potom majetek a ta nemovitost samozřejmě byly vaše v osobním vlastnictví. Já to taky mám kvůli tomu, že kdybych se potom někde rozhodla bydlet jinde, tak dům nebo byt mohu samozřejmě zase prodat a koupit si něco jiného. Takže lidi neváhejte a zkuste si vzít stoprocentní hypotéku, která se vám vyplatí a budete s ní spokojení, stejně tak jako já a můj přítel i děti, protože nyní máme už velký dům a také bazén a vysněný kurník.