6. 2. 2019

Přestaňte hubnout, zhubněte

Od devene

Celé to je o tom, že musíte mít dopředu vymyšlené ve své hlavě, kam chcete své tělo posouvat. TO znamená, jestli chcete přibrat svalovou hmotu anebo naopak ten objem shodit. Zaměříme se teď především na to shazování tělesné hmotnosti, protože to je problém, který se týká většiny žen v dnešní době. Samozřejmě, každá byste chtěla vypadat jako modelka z časopisu. Důležité si je uvědomit, že to, co vidíte na fotkách není hned to, jak lidské tělo doopravdy vypadá.
výsledky hubnutí
Modelky jsou často retušovány a ve skutečnosti vypadají úplně jinak než to, co je poté na obálce Vašeho oblíbeného časopisu o oblečení a ženských drbech. Naučte se tedy přijímat své tělo takové, jaké je. Musíte se naučit mít sama sebe ráda, a pak Vám půjde tvarování Vaší vysněné postavy mnohem jednodušeji.
Jak nejlépe shodíte přebytečný tuk? Odpovědí je kardio. Tedy cvičení, u kterého zvýšíte svůj srdeční tep. Tento druh cvičení se začne opravdu vyplácet až tak po třiceti minutách aktivního cvičení. Nejjednodušší cestou je běhání. Budete spalovat tuk rovnoměrně a velmi rychle. Navíc si velmi dobře a rychle zlepšíte svou osobní fyzičku, což pocítíte třeba jen při vycházení do patra Vašeho domu anebo při dobíhání autobusu.
pupkatý muž
Nezapomínejte ale na správný jídelníček a co víc, na dodržování pitného režimu. Úplně vyřaďte slazená pití a zásobujte své tělo čistou vodou s citronem či mátou. Velmi efektivně působí také všelijaké ovocné a zeleninové šťávy, které se dají v dnešní době koupit v takzvaných fresh barech. Jednoduše si je však připravíte i doma. Co se jídla týče, tak byste měli jíst pravidelně a nikdy byste neměli vysloveně hladovět. Jezte tedy klidně častěji, ale po menších porcích a vyvarujte se konzumaci jakéhokoliv jídla těsně předtím, než jdete spát. Vaše tělo pak není správně vstřebávat živiny během spánku, a to celý proces hubnutí jen zpomaluje.