26. 5. 2018

Dopřejte svým ratolestem najít své místo v životě

Od devene

Děsí Vás blížící se letní prázdniny? Hledáte skvělý letní tábor, který by mohli absolvovat kluci holky dohromady? Chcete mít jistotu, že Vaše tři děti zažijí dobrodružství a ještě se lecčemu přiučí? A znáte vojenský letní dětský tábor?
vojáci se zbraněmi.jpg
Údiv není na místě. Naopak!
Proč máte rozevřené oči dokořán a nesměle vrtíte hlavou na znamení nesouhlasu? Vždyť si uvědomte, co ve volných chvílích provádějí Vaši dva chlapci. A nakonec i děvče, které mělo být klukem? Honí se po dvorku s vyřezanými pistolemi a hrají si na vojáky. Není snad právě vojenský letní dětský tábor přesně to, co hledáte? Měli byste se začít radovat, že něco takového existuje. Hra Vašich dětí se může proměnit ve vědomosti, které mohou uplatnit i v běžném životě!
pintball sport.jpg
Nemusí se přece stát hned vojáky z povolání!
Víte, jak skvěle si užijí takový letní tábor, kde se setkají se stejnými nadšenci? A že si do života mohou přinést i cenné zkušenosti, to je snad jasné!
· Trpělivost. Naučit se při hře trpělivosti, když se, například čeká na nepřítele.
· Strategické myšlení. Nepobíhat bezděčně po dvorku, ale volit správnou strategii boje, aniž by se dítě dostalo do úzkých, to je přece skvělé!
· Hbitost a rozvaha. Být hbitý, ale zároveň provádět hbitě přesuny beze zmatku, i to se v životě hodí.
· Týmová práce. Na takovém typu letního tábora se určitě každý naučí týmové práci, kdy se jeden na druhého musí spolehnout.
· Úloha v životě. Při hře dokážou děti v sobě najít skryté předpoklady. Buď je rozeným vůdcem, nebo je skvělým dělníkem ve skupině. Bez jednoho, ani druhého se žádný tým neobejde.
Sami vidíte, že se Vaše děti nemusí stát hned vojákem, aby v životě mohly uplatnit některé znalosti. I když tak trochu počítejte s tím, že přijedou nadšené a že se tím vojákem z povolání budou chtít stát. Ale může to být jen přechodné období z nadšení. Nebo taky ne.
Ale Vám už musí stačit těchto několik vět k rozhodnutí, které Vaše dítka potěší. Letos pojedou na vojenský letní dětský tábor a basta!