14. 12. 2021

Reklamní deštník? Musíte ho mít!

Od devene

Už máte svůj krásný reklamní deštník? A co teprve ten od nás, který vydrží i za silného větru a vaše logo na něm bude stále dobře vidět i za deště! Už máte svůj reklamní deštník, který bude reprezentovat vaši firmu? Nebo snad ještě ne? Tak to je, ale velká chybu kterou musíte co nejdříve napravit. A teď přišel ten správný čas! Jako každá správná firma musí mít přece svoje reklamní předměty se kterými se musí i chlubit. A to my vám nabízíme to nejlepší možné řešení, protože kdo by nepotřeboval deštník? I přestože mnoho lidí jezdí v dnešní době autem tak stejně potřebují deštník. A většina ho také v autě moc často nevozí.

deštník

Ale co teprve ten váš, který bude originální, a který si lidé rádi s sebou vezmou? Navíc my nabízíme ty nejlepší, protože vydrží opravdu všechno. Máte klasické s rukojetí, a nebo pokud si svůj deštník chcete poskládat a mít ho neustále při sobě kdyby bylo špatné počasí, tak ten máme také v naší nabídce. Navíc si můžete vybrat hned z několika barev. Nebo pokud chcete tak můžete zvolit i klasiku jakou je černá barva. Ale nenabízíme jen deštníky, ale máme toho skladem opravdu hodně. Třeba takové reklamní tričko, které vynikne na vašem zaměstnanci nebo zaměstnankyni. Nebo snad si představuje krásnou a elegantní košili či polokošili?

deštník

Kdo miluje vůni kávy nebo čaje hned po ránu tak si může vybrat hrnek a ne jen ten klasický do kanceláře nebo na doma, ale také termohrnek, který je velmi dobrý na cesty do práce nebo na výlety, a to hlavně v zimě. Navíc máme velmi kvalitní potisky takže se nemusíte ničeho bát. Protože ty naše vydrží opravdu dlouho. Pakliže se už pomalu rozmýšlíme nad nákupem právě u nás na našem e-shopu a nevíte si rady, tak se nebojte nás kontaktovat. My vám velmi mile rádi poradíme. Nejen s našimi reklamními deštníky Promodarky.cz zazáříte, ale také s našimi klíčenkami, které se hodí opravdu každému, protože kdo s sebou nenosí klíče? Skoro každý! Těšíme se proto tedy na váš nákup a na nové zákazníky.