2. 1. 2018

Kvalita bazénové vody na prvním místě

Od devene

Pro zajištění dokonale průzračně čisté bazénové vody, která bude vhodná ke koupání a dovádění Vaší rodiny nestačí pouze do bazénové vody přidávat dostatek chloru, ale jsou potřeba i další přípravky bazénové chemie a také pomocníci z řad bazénového příslušenství. Kvalitu bazénové vody poznáte snadno. Stačí ji jen pravidelně kontrolovat za pomocí kvalitního testeru. Nečekejte, až se Vám ve vodě začnou objevovat nejrůznější zákaly či dokonce řasy. Těmto problémům můžete snadno předejít.

čistá vodička

Každý týden proveďte kontrolu bazénové vody za pomocí testeru, který Vám ukáže nejen hodnoty chloru v bazénové vodě, ale také hodnoty PH vody, které jsou pro další péči o bazénovou vodu velmi důležité. Hodnoty tohoto faktoru se musí pohybovat v přesně stanoveném rozmezí. Pokud se zvýší nebo sníží, mohou nastat problémy nejrůznějšího druhu. Jejich zvýšení má vliv na funkci chlorových přípravků a později může toto zvýšení způsobit růst řas a jejich snížení zase může způsobit korodování kovových částí Vašeho bazénu.

Pokud při kontrole zjistíte snížení těchto hodnot, okamžitě použijte přípravek PH plus. Přípravek bazénové chemie PH plus okamžitě navýší tyto hodnoty a srovná je do správného rozmezí. PH plus najdete v naší široké nabídce bazénové chemie v kapalném i granulovaném stavu v různě velkých baleních, podle toho, jak velký máte bazén či podle toho, jak chcete být zásobování. Stačí si jen vybrat.

kruh na plotě

Kromě přípravku ph plus či minus najdete v naší široké nabídce samozřejmě také několik druhů kvalitních a spolehlivých testerů a široký výběr kvalitních přípravků bazénové chemie na bázi chloru, ale také na bázi kyslíku.

Nezapomínáme ani na obrovský výběr kvalitního a spolehlivého bazénového příslušenství, které Vám také péči o Váš bazén hodně usnadní. Prostě a jednoduše u nás najdete všechno potřebné pro správnou péči o Váš bazén na jednom místě.