29. 4. 2023

Skladování věcí

Od devene

Jednoho dne jsem narazila na firmu, která nabízí pronájem skladů. A našla jsem je zrovna když bylo za pět minut dvanáct. Už jsem nevěděla kam bych si mohla své věci uložit. Jelikož jsem se přestěhovala do menšího bytu z rodinného domu, tak jsem měla dost nábytku a věcí, kterých jsem se jen tak nechtěla zbavit. Něco jsem prodala, něco vyhodila a zbytek co jsem nepotřebovala a byl ve slušném stavu, tak jsem podarovala potřebným. No ale stále dost věcí mi ještě zbývalo. A kam teď s nimi. Přestěhovat se s nimi do bytu nepřipadalo vůbec k úvahu, jelikož bych se tam vůbec ani nepohnula.

sklad

Vyhodit jsem je taky nechtěla, protože je budu ještě potřebovat. Sháním si větší bydlení, a tak bych si věci chtěla ponechat, abych je mohla potom znovu používat. Tak jsem večer sedla k počítači a hledala jsem nějaký prostor, nebo sklad kam ty věci umístím. No, řeknu vám, že to nebyla žádná makačka. Jen co jsem dala do vyhledávače pronájem skladů, tak na mě vyjelo opravdu moc nabídek. Některé byli v mém okolí, ale našla jsem přímo firmu, co je pro mě jako stvořená. Pronájem malého sladu Praha. Skvělé, ne jenom že jsem je našla takhle rychle, ale taky můžu mít věci stále v Praze a nemusím jezdit někam daleko.

sklad

I když asi by mi to nějako moc nevadilo, hlavní pro mě bylo, věci někam uschovat. Tak jsem si pořádně prostudovala stránky a byla jsem příjemně překvapená, že se ke svým věcem dostanu hlavně kdykoliv budu potřebovat. Budu vědět že jsou v pořádku na dobrém místě, jelikož mají areál hlídaný. Dále je to blízko od mého bytu. Tak že pro mě další plus. Určitě pokud budete potřebovat taky nějakou takovou úschovnu, tak si zkuste taky pronajmout menší skald. Klidně pro soukromé účely anebo i pro ty obchodní. Místa není nikdy dost. Navíc pořád lepší, než kdybyste věci museli prodat a potom je znovu zase shánět. Tak je fajn když je máte na delší dobu kde uklidit.