17. 5. 2020

Nenáročný úvěr pro náročné žadatele

Od devene

Obyčejný úvěr nemusí být zase tak výhodný, jak se to na první pohled může zdát. Problém je v tom, že bývá často omezený. Omezený nepříjemnými podmínkami, jak s takto získanými penězi můžete, anebo nesmíte nakládat. Jestliže je chcete vložit do bydlení, pak na žádný zásadní problém zřejmě nenarazíte. Ovšem jakékoli jiné plány už mohou škobrtat přes překážky. A stát se může i to, že úvěr nezískáte, protože vaše plány nevyhovují vymezení účelového využití úvěru. Do kategorie odmítnutých spadají především všichni, kdo potřebují úvěr na to, aby jím splatili své dluhy, a také ti, kdo mají nějaké netradiční a specifické plány, třeba ty cestovatelské a dobrodružné.

ten-1173244_640

Když nechcete riskovat žádné nepříjemnosti, nechcete se zbytečně omezovat, anebo vám třeba záleží na vaší svobodě a soukromí, pak máte jen jednu jedinou možnost, o jaký úvěr požádat – samozřejmě, že o ten americký. Jenže i zde si můžete vybírat, takže toho využijte a zvolte tu nejlepší a nejméně náročnou volbu, kterou je americká hypotéka v nebankovní podobě.

the-last-shirt-2582494_640

Co je typické pro americký úvěr?

Ať už o americkou hypotéku požádáte kdekoli, měli byste vědět, že má svá specifika. To, že vám nebude klást do cesty žádné překážky a vy nemusíte sdělit, jak s penězi naložíte, je podmíněno dostatečně silnou zárukou za takový úvěr.

Samozřejmě, že jde o ručení nemovitým majetkem! Právě to je pro bezúčelové půjčky typické.

Můžete ručit garáží, rekreační chatou i zahradní chatkou, pozemkem, bytem či domem, anebo i bytem v družstevním vlastnictví. Jednoduše řečeno, jako záruku si můžete zvolit libovolnou nemovitost.

A dokonce je zde i praktické řešení pro všechny, kdo nic nevlastní – může se za vás zaručit někdo druhý. Je úplně jedno, kdo to bude, když splní dvě základní podmínky. Musí mít po ruce dostatečnou záruku. A musí s ručením vlastním majetkem souhlasit.