10. 11. 2019

Kabelka – doplněk každé ženy

Od devene

Není žena, která by neměla ve svém šatníku minimálně dvě kabelky. Ale jsou i ženy, které mají kabelku ke každému outfitu zvlášť. Záleží na tom, čemu jaká žena dává nejvíce přednost ve svém oblékání a doplňcích.  Pojďme se ale zaměřit právě na kabelky, neboť jsou součástí každé ženy.

Dnes je hodně mladých žen, dívek, které spíš než kabelce dávají přednost městskému batůžku. Kabelku si vezmou jen, pokud jdou zcela výjimečně někam do společnosti. Jiné ženy ale nosí kabelku po celý rok a je u nich na prvním místě v kvalitě a nošení. Pojďme se podívat, jakou kabelku zvolit podle typu a příležitosti.
Žena s kabelkou přes rameno

Kabelka na předloktí

Takovou kabelku dnes nosí hodně žen, působí žensky. Bývá zpravidla středně velká a má dvě kratší ucha, dá se nosit do práce, ale i běžně do města i na večer. Tato kabelka se nosí opravdu jen na ruce, na rameni ztrácí efekt.

Hobo kabelka

Tato kabelka je naopak určena na rameno. Bývá ve tvaru půlměsíce, je měkká a celkem prostorná. Kabelka je vhodná k dennímu nošení. Dnes není už tak zcela v módě, ale mnoho žen na ni nedá dopustit a zůstávají ji věrné.

Shopper kabelka

Tato kabelka již podle názvu vyzývá k nákupu. Je prostorná, nosí se na rameni a měla by být pevná a kvalitní, aby unesla více věcí. Hodí se na denní nošení do města, na společenské události ji nechte raději doma.
Červená menší kabelka

Cross body kabelka

Menší kabelka na dlouhém popruhu, nosí se křížem přes rameno a je velmi pohodlná. Výhodou je, že máte zcela volné ruce a můžete se tak svobodně pohybovat. Navíc tím, že ji máte u těla, můžete být v klidu, že vás nikdo neokrade o peněženku. Je vhodná do města, na výlety, na procházku.

Psaníčko je nutnost

Aby vás nic nezaskočilo, je nutné mít doma kabelku ve stylu psaníčka. Nikdy nevíte, kdy dostanete nečekané pozvání do společnosti, do divadla, na operu či na ples. Psaníčko sice využijete jen párkrát do roka, ale nějaké malé černé byste si rozhodně pořídit měla.