11. 7. 2022

Čistý bazén

Od devene

Údržba zahradního bazénu od jara do zimy Bazenygluc je docela velmi náročná, protože my máme velký bazén a taky vím, co všechno tohle obnáší. A můžu vám říct, že to obnáší opravdu mnoho věcí. Samozřejmě, že musíte bazén udržovat v dokonalé čistotě. Protože všichni víme, jak může vysoká teplota vodu v bazénu zničit, proto údržba zahradního bazénu od jara až do zimy je náročná v tom, že to taky stojí velké peníze. Nic není zadarmo, a navíc v dnešní době, kdy je všechno drahé, tak si musíme dávat opravdu velký pozor, protože by se opravdu nevyplatilo, kdyby někdo každý týden měnil bazénu vodu.

Údržba bazénu není jen tak.

To by se člověk asi ani nedoplatil. A tak si myslím, že se vyplatí, pokud máte u bazénu skvělou a velmi kvalitní filtraci. Já si myslím, bez kvalitní filtrace vodu v bazénu opravdu dlouho čistou neudržíte. Já tohle znám. Protože když jsme měli dříve menší bazén, tak my se tam neměli vůbec žádnou filtraci.

Voda musí být čistá.

Měli jsme tam pouze plovátko s takovým tím chlórem. Taková ta tableta chlóru, ta, co strašně smrdí. A musím říct, že ta voda čistá vydržela maximálně deset dní. A musím říct, že jsme v bazénu měli asi dva tisíce litrů vody, takže to nebylo jen tak málo. Stálo nás to opravdu mnoho peněz. Proto údržba zahradního bazénu od jara až do zimy je složitá, není pro každého. Pokud si myslíte, že na to nebudete mít peníze anebo čas, tak vám doporučuji koupit opravdu malý nafukovací bazén. Tam vám nebude vadit, když budete každý týden měnit vodu, i když samozřejmě, vyplatí se mít už vy bazén na zahradu, pokud máte děti. Protože chodit potom na veřejné bazény se to taky velmi prodraží. Tohle o všem ale záleží už pouze jenom na vás. Navíc si myslím, že mít na zahradě bazén je prima, protože si tam všichni členové rodiny mohou užít opravdu hodně zábavy. A to dokonce i dospělí. Vím o tom své a je to prima.