10. 10. 2019

Barevná, dřevěná a tahací – taková je dokonalá hračka

Od devene

Z pozice rodiče jistě každý den přemýšlíte nad tím, jak se postarat o to, aby vašemu dítěti nic nechybělo. Jsou to ovšem nejen základní životní hodnoty, jakými jsou láska, harmonické bydlení nebo finanční zabezpečenost, co v jejich útlém dětství bezpochyby potřebují. Ale i potřeba udělat jim radost malým předmětem, který jim nabídne dokonalou hru.
Jestli plánujete v nejbližší době zakoupit vašemu dítěti novou hračku, vyzkoušejte se zaměřit na takovou, která má provázek a dítě ji za sebou může tahat dle libosti.dítě při hře

Máte už doma kačera?

Hračka, jakou je tahací kačerhttps://www.chytraliska.cz/produkt/tahaci-kacer-s-xylofonem/ je vám možná povědomá z dob vašeho dětství. Jistě ovšem dáte za pravdu všem, kteří ho mají, že je to fantastický hrací prvek, který dopřeje každému dítěti velkou porci zábavy a vyžití.
V našem sortimentu můžete natrefit na kačera, který je i z hlediska barevné stránky nesmírně lákavý a zalíbí se i vašemu batoleti.V případě, že tento skvost ještě doma nemáte, neváhejte ho zakoupit a opět se přesvědčit o tom, že s ním nikdy nepřestane být legrace.

Vydrží několik dlouhých let

Abyste koupi jakékoliv hračky v brzké době nelitovali, musíte mít jistotu, že přinese vašemu dítěti radost na delší dobu než jenom pár dní. O tom ve velké míře rozhoduje i výběr materiálu, který určuje to, kolik zátěže, nárazů a síly – daný předmět vydrží.
Dřevěná tahací hračka je ovšem kvalitní i z toho důvodu, že je dřevo tím nejodolnějším materiálem na trhu a dostatečně stabilní i pro jeho každodenní použití.auto s kačerem

Alespoň jednu tahací hračku musíte mít

Není to náhoda, že v aktuálním sortimentu hraček nalezete několik takových, které si udržely své příčky nehasnoucích her, které děti odjakživa zbožňují. Dítě, které nezažije hru s jeho tahací hračkou, v dětství přijde o hodně, protože je lákavá a oblíbená u všech nejmenších ratolestí.
V naší nabídce si můžete vybrat kačera, který při pohybu hraje na xylofon a vydává veselou melodii. Zaujme tedy i díky tomu, že disponuje hudebním efektem, co zejména malé děti velmi oceňují.